Haber

KARTAL’DA 4 GÜNDÜR KAYIP OLAN İNSANIN CAN BEDENİ KAYALAR ÜZERİNDE BULUNDU

KARTAL’da 4 gündür kendisinden haber alınamayan 67 yaşındaki Turgut Ateş’in cansız bedeni sahilde kayalıkların üzerinde bulundu. Ateş’in cenazesi adli tıp kurumuna sevk edildi.

Olay, saat 17.30 sıralarında Kartal Sahili’nde meydana geldi. Sahildeki sokak kedilerine mama dağıtmak için evden çıkan 67 yaşındaki Turgut Ateş’ten 4 gündür haber alınamadı. Ailesi tarafından günlerdir aranan Ateş’in cansız bedeni bugün sahilde kayalıkların üzerinde bulundu. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, sahil güvenliği, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Durumu öğrenen ailenin yakınları, cesedin bulunduğu bölgeye geldi. Yapılan incelemelerin ardından Turgut Ateş’in cansız bedeni adli tıp kurumuna sevk edildi.

Ailenin akrabası Gülçin Zazakoştu, abla İkbal 4 gündür eşini arıyordu. Her gün yaptığı gibi rutin olarak gelip aynı yerden aldığı kedi mamasını dağıtırdı. Pazartesi itibariyle 4 gündür kayıp. Her yer arandı. Bütün arkadaşlarını aradı. Bugün tekrar dışarı çıkıyor olmaları ilginç. ve bugün çantayı burada görüyorlar. Daha önce görünmüyor. Cesedi bugün bulundu. Düşmanlığı yoktu. Kendi başlarına iyi bir ailedirler. İkbal ablayı yıllardır tanıyoruz, kocasını da. Eşi emekli, bir çocukları var. Polonya’da, dönüyor, dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu