Haber

AK Parti Ankara Milletvekili Çam’dan depremzedelere ziyaret

AK Parti Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, afet sonrası ‘Evim Evim’ davetiyle Kahramankazan’a gelen depremzedelerin ailelerini ziyaret etti.

AK Parti Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, İlçe Başkanı Ahmet Ceylan ve Belediye Başkanı Serhat Oğuz’un eşlik ettiği Kahramankazan Eğitim Merkezi’ne Spor ve Kamp Merkezi, Kahramankazan Belediyesi Sosyal Destek Merkezi ve Kahramankazan Efes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. Çam, Kahramankazan’da yürütülen yardım çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı. Daha sonra depremzede ailelerle birlikte ‘Benim Evim Sizin Eviniz’ davetiyle Kahramankazan’a gelen Çam, aileleri evlerinde ziyaret ederek, yaşadıkları felaket sonrası geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

“Kahramankazan’da afet bölgesinde operasyon yapıldı”

Çam Milletvekili, Kahramankazan Belediyesi’nin AFAD koordinasyonunda 100’den fazla TIR’ı deprem bölgesine gönderdiğini belirterek, “Hem afet bölgesinde hem de Kahramankazan’da birçok faaliyette bulundu. Belediye Başkanımız Serhat Oğuz’a, teşkilatımıza, teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. belediye çalışanları ve gönüllülerimiz.” – ANKARA

ortahisarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu